Splňujeme kritéria certifikátu ISO 9001

F & B COMPANY S.R.O.

F & B COMPANY s.r.o. je progresivní společnost založená v roce 1997 se sídlem v Olomouci. Předmětem jejího podnikání je výroba, instalace a opravy elektronických a telekomunikačních zařízení a také poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob.

Zpočátku se firma specializovala hlavně na elektronické vozidlové zabezpečovací systémy a necelý rok po svém vzniku se jí podařilo získat výhradní zastoupení pro ČR známého italského výrobce Cobra Automotive Technologies S.p.A. (nyní Vodafone Automotive S.p.A.)  dodávajícího na trh špičkové autoalarmy.

Po několikaletém úspěšném působení firmy na českém trhu přišel další důležitý krok, který výrazně pomohl k rozvoji firmy. Bylo to rozhodnutí zahájit vývoj a výrobu vlastního produktu – GSM komunikačního modulu s obchodním názvem PATRIOT. V prvním vývojovém stupni byl tento modul určen pouze pro předávání poplachových a doplňkových informací prostřednictvím sítě GSM. Úspěch, který tento produkt na trhu zaznamenal a hlavně ohlasy zákazníků, přiměly firmu F&B COMPANY s.r.o. k rozšíření stávajícího systému o modul GPS, umožňující přesnou lokalizaci a zaznamenávání trasy vozidel.

Zatím posledním produktem, se kterým firma spojila své jméno, je celoevropský satelitní systém pro vyhledávání odcizených vozidel Connex, který nabízí od roku 2004, a který získává díky své jednoduchosti, příznivé ceně a unikátní funkčnosti na stálé větší oblíbenosti.

Významným mezníkem v historii firmy bylo v roce 2006 vybudování nového, vlastního sídla firmy. Integrací administrativní části, moderního obchodního a servisního centra bylo vybudováno zázemí, které reprezentuje odpovídajícím způsobem firmu a vede k dalšímu zkvalitnění nabízených služeb.

Kvalitou odborného personálu, technického vybavení a především zkušenostmi garantujeme poskytování profesionálního poprodejního servisu a poradenství.


Kanceláře


Kanceláře


Sídlo firmy


Copyright © 2019 F & B Company s.r.o.

F & B COMPANY s.r.o. Čajkovského 18, 779 00 Olomouc Tel: +420 585 496 211